Urbano Styles Downtown Budapest

  • 108 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Βουδαπέστη με 2 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 6 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόνο 1 χλμ. από τη Μεγάλη Συναγωγή. Αυτό το διαμέρισμα 108 τ.μ. Απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Σταθμός Nyugati και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Fovam ter M.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest παρέχει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Η Ουγγρική Κρατική Όπερα απέχει 1,1 χλμ. από το διαμέρισμα. Κατά τη διάρκεια διαμονής στο διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στην παραλία που βρίσκεται σε απόσταση 850 μέτρων. Το Ουγγρικό Εθνικό Μουσείο είναι επίσης σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Fovam Square, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση περίπου 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Urbano Styles Downtown Βουδαπέστη
Cozy Studio In Central Budapest
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Studio In Central Budapest

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
48 μ από το κατάλυμα
Danube Royal De Lux
Τιμή μόνο για κινητά

Danube Royal De Lux

9.6
Εξαιρετικό 139 σχόλια
72 μ από το κατάλυμα
USD 364 USD 328
ανά νύχτα
Panorama Balcony Studio Danube River Great Market Hall Budapest
Τιμή μόνο για κινητά

Panorama Balcony Studio Danube River Great Market Hall Budapest

160 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:30 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA19003861
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest;
      Το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest βρίσκεται κοντά σε Τσιταντέλα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest περιλαμβάνουν Ναός Ματθαίου, Μεγάλη Συναγωγή καθώς και Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Urbano Styles Downtown Budapest κοστίζει 349€.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 108 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Urbano Styles Downtown Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο